top of page
Пошук

Команда БО «БФ «Джерело Відродження» завершує великий проєкт «Допомога поруч», який був спрямований на підтримку постраждалого від війни населення Харківської області. Проєкт розпочався у травні 2024

  • Фото автора: CFSR
    CFSR
  • 15 бер.
  • Читати 2 хв

Команда БО «БФ «Джерело Відродження» завершує великий проєкт «Допомога поруч», який був спрямований на підтримку постраждалого від війни населення Харківської області. Проєкт розпочався у травні 2024 року та тривав 10,5 місяців. За цей час команда надала допомогу 3 053 домогосподарствам – 6 769 людям. Допомогу отримали мешканці зі 117 населених пунктів з п’яти громад Харківщини.

 

Проєкт мав три основні напрямки:

1.   850 родин внутрішньо переміщених осіб (2 233 ВПО), які оселились у Савинській та Барвінківській громадах Ізюмського району Харківської області, отримали набори інвентарю для ведення сільського господарства на власних присадибних ділянках. Ми прагнули допомогти родинам забезпечувати себе харчовими продуктами, налагодити власне господарство та стати більш незалежними. Багато родин ВПО були розселені у приватний сектор, маючи городи та сади, тож люди зможуть вирощувати городину й доглядати за садом.

2.   Протягом другого етапу ми передали 1 503 домогосподарствам (3 179 людей) набори непродовольчих товарів для домашнього господарства у Печенізькій, Савинській та Барвінківській громадах Харківщини.  Отримувачами гуманітарних наборів були родини, у складі яких є людина старша 80 років, багатодітні родини, родини, в складі яких дитина має статус напівсироти або сироти, родини, в складі яких один з батьків дитини перебуває в полоні або зник безвісти. На жаль, через воєнні дії родини вимушені звертатись за допомогою через скрутне фінансове становище. Представники сімей розповідають, що потребують  ліхтарі з акумулятором на час аварійних відключень електроенергії, текстильні вироби, харчову багаторазову тару для зберігання стратегічних запасів питної води та продуктів. Набори непродовольчих товарів допомагають родинам покращити побутові умови, зберігати стратегічний запас питної води та харчових продуктів.

3.   Під час третього етапу проєкту ми працювали з родинами, в складі яких є людина з інвалідністю І групи або маломобільна особа з вадами опорно-рухового апарату. 776 родинам (а це 1 357 людей), надали набори гігієнічних товарів, які містили: підгузки для дорослих – 6 уп. (розмір відповідно до запиту бенефіціарів), 3 уп. пелюшок одноразових, 3 кг прального порошку, 2 пляшки мийного засобу для посуду, 2 пляшки шампуню, 2 уп. мила, зубну пасту, дві зубні щітки, велику упаковку вологих серветок, дезодорант, мотузку для білизни, упаковку прищіпок, кліпсер для нігтів, гребінець-щітку для волосся, теплі шкарпетки, ковшик. Допомога розрахована закрити потребу родин протягом трьох місяців. Попри всі незгоди життя людей має бути гідним. Серед умов цього – можливість дотримуватися санітарно-гігієнічних норм. Усі товари є базовим, представники сімей розповідають, що ця підтримка допоможе їм подбати про добробут своїх родин та поліпшить умови догляду за людиною з інвалідністю.


«Наш фонд прагне і надалі підтримувати постраждале населення у  Харківській області в ці складні часи, коли війна ще дужче загострила чинні проблеми. Уразливі категорії людей опинилися в найбільш скрутній ситуації. Ми сподіваємося, що надана підтримка допоможе цим родинам забезпечити їхні потреби», — наголосив керівник проєкту «Допомога поруч» Сергій Жук. 


Уся робота була проведена за великої та всебічної підтримки наших колег з Фонду Східна Європа та Гуманітарного фонду для України.

РАЗОМ МИ СИЛА


Протягом всього проєкту в межах програми «Разом заради підтримки» наші співробітники проходили навчальні тренінги та вебінари, підвищували свої компетенції. Команда Фонду Східна Європа підтримує та розвиває своїх партнерів, що є справжнім прикладом успішних відносин з локальним партнером.

Проєкт «Допомога поруч»  реалізується БО «БФ «Джерело Відродження»  у межах Програми «Разом заради підтримки», яка виконується Фондом Східна Європа та фінансується Гуманітарним фондом для України



 
 
 

Comments


bottom of page